Het eerste elftal van Bergambacht kwam vandaag tegen OVS in Oudewater op een 1-0 voorsprong door Zakki Ibrahim. Kort daarop was trainer Anton van der Stelt het niet eens met een beslissing van de scheidsrechter en kreeg daar de rode (!) kaart voorgeschoteld. Later in de wedstrijd kreeg ook Patrick Potuyt na het neerhalen van een doorgebroken speler de rode kaart te zien. Er volgden vervolgens vier doelpunten voor OVS, waaronder opnieuw een penalty.

Het tweede elftal van Bergambacht begon de bekercompetitie uitstekend met een 3-1 overwinning op Floreant. Door een heerlijk doelpunt van Tarik Bnademjdid voor rust kwam Bergambacht op een verdiende 1-0 voorsprong. Ook na rust was Bergambacht de betere ploeg en kwam het door doelpunten van Danny den Besten en Sibren Boer op een riante 3-0 voorsprong. Uit een penalty wist Floreant nog tot 3-1 te komen, maar de overwinning leek geen enkel moment meer in gevaar te komen.