Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

Zaterdag 6 maart vanaf 20.00 uur organiseert V.V. Bergambacht een bingo met fantastische prijzen.

 

We spelen 4 rondes waarin je kans maakt op mooie prijzen. De kosten zijn € 10,00 per 4 kaarten (1 kaart per ronde).

De bingokaarten worden op zaterdagmiddag, 6 maart, digitaal toegestuurd. Je krijgt dan ook de uitleg en de link naar de bingo pagina.

19:30 uur             digitale inloop
20:00 uur             start eerste BINGO ronde!

 

LET OP! Alle kaarten zijn verstuurd. Controleer de spambox wanneer u/jij nog geen kaarten heeft gehad en stuur anders een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.!

 

Wil je tóch ook een beetje het gevoel hebben dat je een avondje ‘uit’ bent? Bestel dan een heerlijke borrelbox, aangeboden door Eetcafé 't Centrum, en maak de avond compleet! Zie onderstaande flyer voor de inhoud van deze heerlijke borrelbox. De borrelbox is in principe voor 2 personen, maar wil je een borrelbox voor 1 persoon bestellen is dat geen probleem. De gerookte zalm wordt dan vervangen voor sushi.

 

Bestellen bingokaarten en de borrelboxen kan t/m 28 februari 2021 via deze link!