Het eerste elftal van Bergambacht speelde een sterke eerste helft en kwam verdiend op een riante 3-0 voorsprong voor rust door twee doelpunten van Farouk el Kadiri en Julian Graafland. Ook in het begin van de tweede helft wist Bergambacht een aantal kansen te creëren, maar tot doelpunten kwam het niet meer. Een kwartier voor tijd maakte Hillegersberg de 3-1 en 5 minuten voor het eindsignaal was er de aansluitingstreffer uit een vrije trap. Vlak voor tijd werd het zelfs nog 3-3, tevens uit een vrije trap.

Het tweede elftal van Bergambacht speelde uit bij Besiktas, waar trainer Frans afgelopen seizoen nog hoofdtrainer was. Bergambacht was de betere ploeg met veel druk naar voren. Een vermeende handsbal in de 16-meter deed de scheids een penalty tegen doen geven, maar deze werd gemist. Danny den Besten wist voor rust één van de vele Bergambachtse kansen wel te verzilveren. Ook de tweede helft had Bergambacht de regie in handen, maar de kansen werden niet verzilverd. In de slotfase kreeg het dan ook nog de onverdiende 1-1 tegen.