Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

Het afgelopen voetbalseizoen is door de pandemie anders afgelopen dan gebruikelijk. De competitie is niet uitgespeeld en de de kantine en de kleedkamers zijn gesloten.  

Wel zouden wij het gehavende seizoen willen afsluiten. Normaal gesproken organiseren wij elk jaar in november onze jaarvergadering. Helaas is dat dit jaar door de huidige corona-maatregelen niet mogelijk.

Om deze reden hebben wij er voor gekozen om de jaarvergadering te verplaatsen naar maart 2021 in de hoop dat wij dan weer kunnen samenkomen in onze kantine. Mocht u hier als lid een bezwaar tegen hebben, dan verzoeken wij u dit kenbaar te maken bij het secretariaat, via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Met sportieve groet,

Het Bestuur