Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

Beste leden,

Op 4 november 2020 om 22.00 uur zijn voor de komende weken verscherpte coronamaatregelen aangekondigd. 

Het gevolg is dat de senioren helaas niet meer kunnen voetballen/trainen, aangezien men maar met 2 personen bij elkaar mag zijn. 

Gelukkig zijn voor de jeugd de regels wat soepeler en kunnen zij wel blijven sporten, zij het natuurlijk in aangepaste vorm. Zij kunnen doorgaan op de manier zoals zij ook de afgelopen weken bezig zijn geweest. Wel willen wij de leden tussen de 12 en 18 jaar er aan herinneren dat buiten het sportcomplex voor hen ook de regel geldt dat zij met maximaal 2 personen samen mogen zijn. Met elkaar naar huis fietsen zou strikt genomen kunnen leiden tot een boete. 

Bovenstaande informatie zal tevens via de gebruikelijke groepsapps worden gecommuniceerd. 

Met sportieve groet,

Het Bestuur