Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

Ben jij voetballer of voetbalster van VV Bergambacht en boven de 16 jaar? Dan willen wij jou vragen om deze korte vragenlijst in te vullen: http://fppvu.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_0MlZGE6E7jdqW69. Het hierbij horende onderzoek wordt gedaan door 3 masterstudenten van de studie Sociale Psychologie op de Vrije Universiteit. Het kost je ongeveer 10 tot 15 minuten en het zou de studenten enorm helpen. Daarnaast maak je door jouw deelname kans op één van de volgende prijzen: 

  • 2 tickets voor het Nederlands elftal tegen Noord-Ierland (10 oktober 2019).
  • 2 tickets voor de Oranje Leeuwinnen tegen Australië (1 juni 2019).
  • Een cadeaubon van Intersport ter waarde van € 20,-.
  • Het boek 'De Oranje Leeuwinnen' van Annemarie Postma.
  • Het boek 'Wim Kieft: de terugkeer' van Michel van Egmond.

Er wordt contact opgenomen met de winnaars.

Hartelijk bedankt voor jouw deelname!