Bergambacht, dat nog zonder puntverlies was, speelde in en tegen Nieuwerkerk na een 1-3 voorsprong met 3-3 gelijk. 

Rody Bezemer zette Bergambacht al in de beginfase op voorsprong. De thuisclub met vijf spelers van de gestopte Nieuwerkerkse zondageersteklasser in de gelederen was daar niet van onder de indruk en nam het initiatief. Bergambacht kwam er in de omschakeling wel gevaarlijk uit. Vlak voor rust kwam Nieuwerkerk verdiend langszij.

,,Het is gewoon een goede ploeg en een van de kampioenskandidaten,” merkt Bergambacht-trainer Bert Potuyt op. ,,Ik was dan ook aangenaam verrast dat we direct na rust binnen tien minuten twee keer scoorden via Dennis Hordijk en Erik Kuiper. Met nog een half uur te gaan wist ik dat we het nog moeilijk zouden krijgen. We hielden lang stand dankzij goede reddingen van Roy Pons. In de slotfase kwam Nieuwerkerk echter alsnog langszij.”