Woensdag 24 oktober a.s. organiseren wij bij V.V. Bergambacht voor de kinderen tussen de 5 en 10 jaar oud een "Instuif cq. Vrienden- en vriendinnendag".

Het programma, met onder meer voetbalspelletjes en onderlinge wedstrijden, start om 9.30 uur en duurt tot 16.00 uur. Tussen 12.00 en 13.00 uur is er eten.

Om organisatorische redenen willen wij van te voren weten hoeveel deelnemers we hebben. Schrijf nu uw zoon/dochter, met vriend(en) en vriendin(nen), neefje, nichtje, buurjongen of buurmeisje in door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., onder vermelding van de naam/namen en de leeftijd(en).

Inschrijven kan tot en met 20 oktober 2018!!

 

Ps. Mocht u als ouder in de gelegenheid zijn om te helpen, bijvoorbeeld tijdens de lunch, of in de ochtend bij de spelletjes, laat het ook dan even weten. Ook oudere leden worden opgeroepen om zich aan te melden voor een helpende hand. 

Bij voorbaat hartelijk dank!!