Bekijk hier de foto's van het penaltybokaal op het jaarlijkse eindfeest bij VV Bergambacht!

 

De jongste jeugd mocht allen drie penalty's nemen. Eén op Daan Spelt, één op Nick Spelt en één op Stefan-Paul Tzavalas.
 
Er waren maar twee spelers die er drie wisten te scoren. Dit waren Tiemen Roest (JO11-1) en Nathanael de Jong (JO11-3).
 
Zij gingen samen de strijd aan voor de penaltybokaal en mochten om beurten schieten op Mathijs Swaneveld. Dit werd gewonnen door Tiemen.
 
Bij de ouderen, die ook allen 3 penalty's mochten nemen (op Jos Stout, Damy Straver en Maarten den Hoed) waren totaal 11 spelers die 3 maal wisten te scoren.
 
Zij gingen met elkaar de strijd aan met Matthijs op doel.
 
Na de eerste ronde vielen er al een aantal af. Daarna bleven er 6 over: Rinus Graafland, Julian Graafland, Tobias Bulthuis, Lennert Heerens, Dennis Hordijk en Patrick Potuijt. Nadat ook Rinus en Julian waren afgevallen, misten ook Lennert en Dennis. Zij schoten daarna nog voor het brons, wat door Lennert werd gepakt.
 
Daarna volgde er een reeks tussen Patrick en Tobias. Na een lange strijd pakte Patrick de titel van beste penaltynemer van het seizoen 2017-2018 en mocht de linksback van ons eerste elftal de wisselbeker in ontvangst nemen.