2 mei hebben wij alle spelers en speelsters van de JO/MO13 t/m de JO/MO19 per e-mail een uitnodiging gestuurd om mee te doen met het nachtvoetbaltoernooi. Het blijkt dat toch niet iedereen deze heeft ontvangen. Heb je zin om mee te doen, meld je dan nu nog snel aan. De inschrijvingstermijn stond t/m 20 mei, maar hebben wij verlengd t/m 25 mei 2018.

Onderstaand de uitnodiging. Ben jij er ook bij?

 

Nachtvoetbal
V.V. Bergambacht

 

Net als vorig jaar, komt er ook dit jaar weer een nachtvoetbaltoernooi voor de JO/MO-13 t/m JO/MO-19

 

Wanneer?
Vrijdag 29 juni 2018, vanaf 22.00 uur tot en met zaterdag 30 juni 07.00 uur.


 
 

Wat gaan we doen?

  • Hoofdzakelijk een onderling nachtvoetbaltoernooi
  • Rond middernacht de bekende "late night barbecue"
  • Tussendoor ruimte om bij anderen te kijken en vrij diverse spelletjes te doen.
  • Voet-volley

Voor 25 mei 2018 inschrijven!

DOWNLOAD HET INSCHRIJFFORMULIER

 

In het inschrijfformulier vragen wij ouders die bereid zijn ons te helpen als leider, scheidsrechter of bij de barbecue. Ben je geen ouder, maar wil je ons helpen bij de organisatie door bijvoorbeeld een gedeelte van de nacht te fluiten, stuur dan een e-mailbericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
Met vriendelijke groet,
De activeitencommissie.