Zaterdag 7 juli 2018 organiseren wij vanaf 19.00 uur de 2e editie van de strijd om de penaltybokaal. Wij hebben alle trainers en hulptrainers gevraagd, om de komende weken tijdens de trainingen te oefenen op penalty's en zo 3 spelers/speelsters per team/elftal te selecteren, die de strijd aan mogen gaan, om een jaar lang te titel van beste penaltynemer van V.V. Bergambacht te dragen!

 

Dit was de einduitslag van het seizoen 2016-2017:

1. Arte Broere (JO11-2)

2. Anco Jansen (JO9-1)

3. Quinten de Bruijn (JO11-2)

 

en

 

1. Nathan Botter (JO19-1)

2. Sander den Besten (Za4)

3. Stijn Achterberg (JO17-1)

 

Arte en Nathan mogen in ieder geval hun titel verdedigen. Ga jij met hen de strijd aan? Doe dan je best tijdens de trainingen, zodat je mee mag doen als één van de drie spelers van jouw team/elftal!