Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid van verdienste

 

                 Ad van de Werken

 

Ad was ruim 45 jaar lid van onze vereniging. Naast dat hij zelf tot vorig jaar aan toe nog voetbalde in de veteranencompetitie, was Ad aansluitend jeugdtrainer van de B-junioren, lid van de zaterdagcommissie, heeft hij namens de zaterdagcommissie in het bestuur gezeten, was Ad trainer van de lagere elftallen, leider bij het tweede elftal en verenigingsscheidsrechter. Wij verliezen in Ad een voetballiefhebber en vrijwilliger in hart en nieren.

Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Bestuur en leden Voetbalvereniging “Bergambacht".   

 

Dit weekend wordt bij alle thuiswedstrijden een minuut stilte in acht genomen.