Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

1e Klasse 10:Bergambacht D1, C.K.C. D1, D.C.V. D1, Gouda D1, Jodan Boys D2, Nieuwerkerk D3, Olympia D1, Soccer Boys D1, S.V.S. D1 en XerxesD.Z.B. D2.

 

5e Klasse 08:A.R.C. D6, Bergambacht D2, Cabauw D2, Dilettant D2, E.S.T.O. D3, Gouderak D1, Haastrecht D3, Moordrecht D2, Perkouw D1 en Spirit D4.

 

8e Klasse 03:Bergambacht D3, Cabauw D3, Haastrecht D3, Jodan Boys D6, Oudewater D2, Perkouw D2, Schoonhoven D6, Stolwijk D3, U.N.I.O. D4 en Woerden D6.

 

1e Klasse 13 :Bergambacht E1, Capelle E2, D.C.V. E1, Gouda E1, Groeneweg E1, Haastrecht E1, Moordrecht E1, Nieuwerkerk E2, Schoonhoven E1 en Spirit E1.

 

4e Klasse 14: Alexandria E4, Ammerstol E1, Bergambacht E2, Jodan Boys E4, Moordrecht E2, Nieuwerkerk E6, Ommoord E2, O.N.A. E2, V.V.O.R. E4 en c.v.v. Zwervers E2.

 

5e Klasse 11:Alexandria E5, Bergambacht E3, Capelle E4, D.C.V. E2, Dilettant E2, Excelsior R. E7, Groeneweg E3, Lekkerkerk E2, Schoonhoven E4 en Spirit E4.

 

7e Klasse 03:Be Fair E4, Bergambacht E4, CVC Reeuwijk E3, D.O.N.K. E2, Gouderak E2, Jodan Boys E7, Moordrecht E4, Nieuwerkerk E11, Perkouw E1 en Spirit E7.

 

8e Klasse 21:Alphense Boys E12, A.R.C. E10, Bergambacht E5, Groeneweg E5, Haastrecht E4,O.N.A. E4, Sportlust E8, U.N.I.O. E5, V.E.P. E9 en Woerden E8.

 

9e Klasse 25:Ammerstol E2, Bergambacht E6, Cabauw E4, D.O.N.K. E4, E.S.T.O. E6, Groeneweg E6, Jodan Boys E9, Spirit E9, Stolwijk E3 en XerxesD.Z.B. E10.

 

1e Klasse 2:A.R.C. F1, Bergambacht F1, D.O.N.K. F1, E.S.T.O. F1, Groeneweg F1, O.N.A. F1,Spirit F1, Sportlust F1, V.E.P. F1 en Woerden F1.

 

4e Klasse 8:Bergambacht F2, Jodan Boys F3, Moerkapelle F1, Moordrecht F2, Olympia F3, O.N.A. F2,  Schoonhoven F2, Schoonhoven F3, Sportlust F3 en Stolwijk F2.

 

6e Klasse 02:Ammerstol F1, Bergambacht F3, Groeneweg F3, Haastrecht F2, Lekkerkerk F2, Nieuwerkerk F6, Olympia F4, O.N.A. F3, Schoonhoven F3 en XerxesD.Z.B. F5.

 

8e Klasse 15:A.S.W. F2, Bergambacht F4, Capelle F5, Gouda F3, Gouderak F1, Jodan Boys F5, Moordrecht F3, Nieuwerkerk F7, Olympia F6 en Spirit F5.

 

10e Klasse 09:Ammerstol F3, Bergambacht F5, Cabauw F3, Dilettant F3, Haastrecht F4, Lekkerkerk F5, Moordrecht F6, Nieuwerkerk F15, O.N.A. F6 en Schoonhoven F6.

 

9e Klasse 18:Ammerstol F2, Be Fair F5, Bergambacht F6, Cabauw F2, Lekkerkerk F4, Nieuwerkerk F12, Perkouw F1, Schoonhoven F5, Spirit F7 en Stolwijk F3.