Nick Spelt, de keeper van de Bergambacht F1, is tijdens de Jonger Oranje Talentendagen geselecteerd voor het regio team Rijnmond onder 9 jaar. Als jongste deelnemende keeper zeker een top prestatie waar we als VV Bergambacht natuurlijk super trots op zijn!

Nick gefeliciteerd en heel veel succes in het Regio team!

Denny & Rene
Leiders F1


Jonger Oranje

De Jonger Oranje Talentendagen zijn voor jongens en meisjes (lid van een voetbalclub is niet vereist) die geboren zijn tussen 2002-2008. Iedereen kan zich voor deze dagen aanmelden. Tijdens de Jonger Oranje Talentendagen gaat SportsGen sportmarketing m.m.v. van profclubs/profscouts op zoek naar talent voor de Jonger Oranje Regioteams Onder 9/Onder 11/Onder 13. De teams uit de leeftijds catergorieen onder 9 en Onder 11 bestaan uit 9 spelers en 1 keeper en bij Onder 13 uit 12 spelers en 1 keeper. In de Jonger Oranje Finals strijden de Jonger Oranje Regioteams om het officieuze Nederlands Kampioenschap en maakt iedereen individueel kans op een plek in Jonger Oranje. Jonger Oranje is het talententeam dat wedstrijden speelt tegen profclubs en waar je kans maakt om gescout te worden. Inmiddels zijn meer dan 40 spelers via Jonger Oranje overgestapt naar een profclub. 

Regio's: