Zaterdag 29 juni sluiten we seizoen 2023-2024 af met een penalty knock-out toernooi.

Ga jij voor de winst?

Maak samen met je teamgenoten, jullie gezin, je schoolvrienden, je ouders of de buurmannen uit de straat een team van totaal 5 personen en geef je voor 15 juni op via het e-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

De penalty’s worden genomen op het eerste veld van V.V. Bergambacht. We starten om 17.00 uur met een knock-out ronde. Iedere speler van het team neemt 1 penalty. Maakt jou team er meer dan je directe tegenstander, dan gaan jullie door. Maakt het andere team meer doelpunten, dan liggen jullie eruit!

De samenstelling van je team maakt dus niet uit. Er kunnen in totaal 32 teams mee doen. Schrijf je snel in, want vol is vol.