De ervaren oefentrainer is toegelaten tot de KNVB opleiding Voetbalcoach 4 (het oude UEFA A). Dat valt helaas niet te combineren met het hoofdtrainerschap bij V.V. Bergambacht en hij zal om die reden de club aan het einde van dit seizoen verlaten. De intentie was van beide kanten om met elkaar door te gaan, maar deze kans laat Raymond niet aan zich voorbij gaan. De club heeft daar alle begrip voor en wenst Raymond veel succes met de opleiding.

Raymond: “Begin december hebben de TC en ik samen gezeten en afgesproken dat we in principe met elkaar door zouden gaan. Van beide kanten was er heel veel vertrouwen om de samenwerking te verlengen. Ik zat op dat moment echter ook in het selectieproces voor de KNVB opleiding Voetbalcoach 4. We kwamen gezamenlijk vrij snel tot de conclusie dat dit niet te combineren is. Afgelopen woensdag heb ik te horen gekregen dat ik ben toegelaten. Daar ben ik heel erg blij mee maar dat betekent echter wel dat ik V.V. Bergambacht ga verlaten. Ik heb er dan ook best wel een dubbel gevoel bij. V.V. Bergambacht is een hele fijne en leuke club om te werken, de lijntjes met de overige stafleden, TC en bestuur zijn kort en prettig plus de spelersgroep van 1 & 2 is heel talentvol, leergierig en fanatiek. En laat ik het trouwe publiek vooral ook niet vergeten. Voor een trainer dus ideaal om te werken. We gaan met z’n allen de rest van het seizoen door op de ingeslagen weg en hopelijk leidt dat tot een mooie prijs aan het einde van de rit”.