Op donderdag 8 juni organiseert vv Bergambacht een geweldige voetbalinstuif voor de jeugd. En we hebben goed nieuws: Michel Breuer, voormalig Sparta-speler, zal deze instuif leiden! Mis deze unieke kans niet om te trainen met een echte voetballegende!

De instuif vindt plaats van 15:00 tot 17:00 uur (aanvang 14:45 uur) op ons terrein bij vv Bergambacht. Iedereen van t/m 15 jaar kan meedoen, of je nu lid bent of niet. Er is geen aanmelding vereist en deelname is gratis. Dus nodig je vrienden, broers, zussen en buren uit voor een middag vol voetbalplezier!

Trek je sportkleding en voetbalschoenen aan en kom met veel enthousiasme naar de instuif.

Dus noteer het in je agenda: donderdag 8 juni van 15:00 tot 17:00 uur (aanvang 14:45 uur) bij vv Bergambacht. Het wordt een fantastische middag vol voetbalplezier met Michel Breuer als speciale gast. We kijken ernaar uit om jou en je vrienden te verwelkomen!