Voor het seizoen 2023-2024 is V.V. Bergambacht op zoek naar een trainer voor het 1e elftal. V.V. Bergambacht speelt momenteel in de 3e klasse en strijdt voor lijfsbehoud. De club beschikt over een mooi complex met goede faciliteiten.

De trainingen van de selectie vinden plaats op dinsdag- en donderdagavond tussen 20:15 en 21:45 uur. De wedstrijden speelt het 1ste elftal doorgaans op zaterdagmiddag om 15:00 uur.

Taken en verantwoordelijkheden

  • Op dinsdag en donderdag verzorgen van de trainingen van de A-selectie;
  • Op zaterdag coachen en begeleiden van het 1e elftal.

 
Profiel van de kandidaat

  • Bezit van vereiste diploma’s;
  • Ontwikkelt spelers en het team;
  • Is enthousiast om V.V. Bergambacht technisch als sportief de volgende stap te laten zetten;
  • Kan goed samenwerken binnen een technische staf;
  • Heeft oog en begrip voor de verenigingscultuur van V.V. Bergambacht.

 
Wat wij bieden De trainer krijgt de beschikking over voldoende faciliteiten. V.V. Bergambacht biedt een passende vergoeding, waarbij de intentie er is om een langdurige samenwerking aan te gaan. Geïnteresseerde kandidaten kunnen een CV met motivatie e-mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., t.a.v. Kelvin Potuijt.

Voor meer informatie of interesse kunt u een e-mail naar bovengenoemd adres sturen of telefonisch contact opnemen met Kelvin Potuijt (Hoofd TC), 06-33104392.