In de voorbereiding op het Eredivisieseizoen 2023/2024 oefent Sparta Rotterdam tegen VV Bergambacht. De jubilerende derdeklasser (90 jaar) ontvangt Sparta op vrijdag 7 juli. Om 19.00 uur zal worden afgetrapt op Sportpark ’t Hofkamp.

Het is een groot feest voor VV Bergambacht dat Sparta Rotterdam naar het eigen sportcomplex komt. Het zal een prachtig einde worden van een mooi jubileumjaar wat afgelopen januari is gestart met de jubileumloterij. Er zijn nog loten te koop via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Op 15 april 2023 bestaat de vereniging 90 jaar en dit hele weekend wordt dit ook groots gevierd, met (oud-)leden, (oud-)vrijwilligers, sponsors, donateurs, familieleden en supporters. Meer informatie over deze festiviteiten is te vinden op de website van VV Bergambacht.