De gasten namen het initiatief en kwamen op voorsprong, waarna Bergambacht zich herpakte. Uit een voorzet van Julian Graafland schoot Jan Doeland raak. Kort daarna kreeg Jeremy Bulham een rode kaart, omdat hij volgens de scheidsechter een doorgebroken tegenstander tegen de grond werkte na een ongelukkige botsing. Met tien man slaagde de thuisclub erin via Doeland, die een stafschop benutte, aan de leiding te komen.

“In de tweede helft gaven we weinig kansen weg,” analyseerde Bergambacht-trainer Anton van der Stelt. “We kregen kansen op 3-1, maar die werden gemist.”

Door een overtreding van Menno Rijkaart in de zestien kwam Kamerik vanaf de penaltystip langszij. Van der Stelt: “Onze manier van spelen vraagt veel energie en de ploeg zat er in de slotfase doorheen. Vlak voor tijd buitte Kamerik zijn numerieke meerderheid doeltreffend uit.”