Voor Bergambacht JO15-1 is er helaas een einde gekomen aan de goede prestaties in de Rijnmond Cup. In de kwartfinale moest er worden afgerekend met hoofdklasser sv Poortugaal JO15-1, maar ondanks de kansen die Bergambacht kreeg, verloor het team met 2-1. Eén van die gemiste kansen was een strafschop, er had dus zeker meer ingezeten voor de jongens van trainer Wilfred Vat.

 

Desalniettemin kan het team trots zijn op hun mooie prestaties. Achtereenvolgens werden AGE-GGK (6-0), Haastrecht (2-1) en andere hoofdklasser Binnenmaas (2-1) verslagen en dus waren het een aantal mooie wedstrijden in de Rijnmond Cup.

 

De echte beloning voor een mooi seizoen kan nog komen in de competitie. Komende zaterdag, 28 mei, kan Bergambacht JO15-1 namelijk kampioen worden. Daar is een overwinning voor nodig op Jodan Boys, maar daar zal uiteraard alles aan gedaan worden. Succes mannen en neem de titel mee naar Bergambacht!